СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ «ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ»

 



22 листопада відповідно до плану роботи ЦПРПП (директор Куляк С.В., консультант Фролова Т.Г.)  на базі музейного простору «Окольний замок» відбувся семінар вчителів інформатики з теми «Використання штучного інтелекту для розвитку пізнавальної діяльності учасників освітнього процесу». Почесні гості Яцюк С.В., декан факультету інформаційних технологій і математики, Хомяк М.Я., завідувачка кафедри загальної математики та методики навчання інформатики привітали учасників семінару та подякували за плідну співпрацю.

Вчителі інформатики ЗЗСО № 17 розкрили найцікавіші аспекти використання штучного інтелекту учасниками освітнього процесу:

- Штучний інтелект : виклики та можливості (Гейник Т.Ю., заступник директора з НВР, вч. математики та інформатики);

- FobizzTools: інноваційні рішення для ефективного навчання та розвитку в сфері інформаційних технологій (Книш Ю.В., вч. інформатики);

- Застосування модулів штучного інтелекту при навчанні програмуванню на платформі Piktoblok (Ясенчук Д.Б., вч. інформатики КЗЗСО «Луцький ліцей №1 Луцької міської ради»);

- Інтеграція ШІ в освітній процес: генерація презентацій за допомогою Gamma та Slidesgo (Ступницький І.О, вч. інформатики);

- Штучний інтелект як один із засобів створення тестових завдань на уроках (Хитрик Т.В., вч. фізики та інформатики);

- Copilot в освітньому процесі: нові горизонти для вчителів інформатики (Денисенко С.С., вч. інформатики).

Усі виступи підкріплювалися залученням вчителів до виконання  практичної роботи.

Особливо цікавим був виступ друга вчителів інформатики Луцької громади Озарчука А.В., старшого викладача кафедри психології та інклюзивної освіти РІППО, наукового співробітника відділу технологій STEM та ШІ в освіті Інституту педагогіки НАПН України з теми «Трансформація освіти в епоху штучного інтелекту: практичні кейси для роботи педагога XXІ століття».

Завершив семінар Кузнєцов С.В., вч. інформатики та практичний психолог, який ознайомив присутніх з іграми та вправами для психологічного розвантаження та релаксації.